Vyhrajte ROMANTIKU PRO DVA na kouzelný zámek Ratměřice ve středních Čechách i s luxusním wellnessem a naprosto unikátním bazénem. Navíc je tu vynikající zámecká restaurace. Udělejte radost sobě a někomu, koho chcete potěšit a získejte kouzelný voucher Přitom stačí, když označíte v komentáři, s kým chcete jet a můžete příspěvek i nasdílet. Soutěž končí už tento pátek ve 20 hod., kdy také jednoho šťastného výherce vylosujeme a v komentáři tohoto příspěvku zveřejníme. Výhra zahrnnuje 3 dny pro dva v Zámku Ratměřice se snídaní a vstupem do wellness, které můžete využít kdykoli (podle obsazenosti) do 30.4.2019. Koukněte https://1url.cz/Kt7k5 Můžete i přidat Váš komentář! #amazingplacescz #kouzelnemisto Soutěž se řídí VOP jež najdete na našem webu.

Soutěž:Vyhrajte ROMANTIKU PRO DVA na kouzelný zámek Ratměřice ve středních Čechách i s luxusním wellnessem a naprosto unikátním bazénem pořádá Amazing Places
Soutěž platí do: 30. 4. 2019

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.