Vyhrajte KOUZELNÝ ROMANTICKÝ POBYT NA TŘI DNY PRO DVA DO MEZI PLŮTKY Absolutní vítěz Amazing Places 2018 Butikový hotel, který je právem pravidelně publikován u nás i v zahraničí mezi těmi nejzajímavějšími místy na světě. O všechny své klienty se tu starají úžasní majitelé Daniela a Petr Vyhrát je přitom tak snadné Stačí napsat, s kým byste rádi jeli, a také vybrat z naší galerie jednu fotku, která vás nejvíce okouzlila a tu vložit do komentáře soutěžního příspěvk … u http://bit.ly/Mezi-Plůtky-Beskydy a výhra je Vaše Jednoho šťastného vybereme už tuto středu večer. Voucher má platnost do 30/3/22. VOP najdete na našem webu. Všem držíme palce a těšíme se na Vaše odpovědi. Místo je pouze pro dospělé. A jeden TIP na závěr od nás na nejen pod vánoční stromeček bit.ly/Naše-Dárkové-vouchery , které můžete využít mimojiné i v tomto úžasnem beskydském hotýlku Mezi Plůtky.

Soutěž:Vyhrajte KOUZELNÝ ROMANTICKÝ POBYT NA TŘI DNY PRO DVA DO MEZI PLŮTKY Absolutní vítěz Amazing Places 2018 Butikový hotel pořádá Amazing Places
Soutěž platí do: 14. 11. 2021

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:


0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.