Vyhrajte FANTASTICKÝ ZÁŽITEK PRO DVA / 3 DNY SE ŠPIČKOVÝMI ELEKTROKOLY V KOUZELNÉM HOTELU BED & BIKE PRACHATICE A na co se můžete těšit tentokrát? K dispozici po celou dobu budete mít ty nejlepší elektrokola na trhu a možnost vyzkoušet si cyklotrasu z Prachatic do Českého Krumlova, kde necháte kola v našich luxusních cyklošatnách a my Vás vyzvedneme a odvozeme zpět. Každý může vyhrát – stačí, když napíšete do komentáře, zda jste už někdy zkusili elektrokolo, označíte s kým chcete jet a také sledujte fb profil našeho nového projektu Amazing places na kole a Bed & Bike Prachatice ! a my jednoho z Vás vylosujeme již tuto neděli v 13 hod., kdy soutěž končí. Platnost voucheru do 31.10. 2019 a pobyt musí proběhnout mimo víkendy. Všechny soutěžní podmínky najdete na našem webu Amazing Places. Těšíme se na vaše odpovědi a tohle je vážně pecka Pro své hosty tu dělají maximum a brzy otvírají nových šest apartmánů přímo na náměstí.

Soutěž:Vyhrajte FANTASTICKÝ ZÁŽITEK PRO DVA / 3 DNY SE ŠPIČKOVÝMI ELEKTROKOLY V KOUZELNÉM HOTELU BED & BIKE PRACHATICE A na co se můžete těšit tentokrát pořádá Amazing Places
Soutěž platí do: 31. 10. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.