Fashion Aréna odstartovala letní soutěž o exotickou dovolenou v Turecku Nejnavštěvovanější outletové centrum Fashion Arena Prague Outletu pro své věrné zákazníky připravilo v rámci letní kampaně soutěž o osmidenní all inclusive dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu v Turecku pro dvě osoby. Soutěž je pořádána ve spolupráci s ověřenou cestovní kanceláří Fischer. Soutěž je pro zákazníky Fashion Arény podmíněna členstvím v jejím věrnostním programu Fashion Club a jedním či více nákupy, které dají v součtu minimální hodnotu 7 000 Kč, nákupy musí být zároveň uskutečněny během června. Zákazník bude do slosování o výhru zařazen automaticky, stačí pouze aby při nákupech v zapojených obchodech použil kartu Fashion Club či aplikaci v chytrém telefonu. Vyhlášení soutěže proběhne do 14 dnů po ukončení soutěže. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailové adresy. Soutěže se mohou zúčastnit jak stávající členové Fashion Clubu, tak i nově registrovaní. Více informací a kompletní pravidla naleznete na webové stránce https://fashion-arena.cz/fashion-club-soutez-ck-fisher.

Soutěž:Vyhrajte 8denní zájezd s letenkami pro 2 osoby s all inclusive v tureckém pětihvězdičkovém hotelu přímo u pláže pořádá Via FAOC s.r.o.
Soutěž platí : 16. 6. 2022 – 30. 6. 2022
Výhry:
1. místo: 8denní zájezd s letenkami pro 2 osoby s all inclusive v tureckém pětihvězdičkovém hotelu přímo u pláže v hodnotě 35000 Kč
#EANF#
#EANF#
Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:


0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.