Vyhrajte 3 DNY PRO DVA S WELLNESEM VČETNĚ PRIVÁTNÍ VÍŘIVKY A MASÁŽÍ V LUXUSNÍM PENZIONU JURÁŠEK více fotek u nás https://1url.cz/0MsCb Stačí přitom, abyste do komentáře označili, s kým chcete jet, podívali se na více fotek, informací na našem webu viz. odkaz a výhra je Vaše Tohle je jedno z nejkrásnějších míst Amazing Places, které máme, tak se koukněte na odkaz, můžete přidat komentář. Penzion Jurášek v Beskydech slaví 3. narozeniny a kromě wellnessu tu najdete i velký krytý bazén, koupací biotop, skvělou gastronomii a hlavně nádhernou přírodu Vyhráváte nejenom pobyt se snídaní, ale i neomezený vstup do wellness, 2x hod. masáž a navíc hodinu v privátní vířivce s výhledem do krajiny Podmínky soutěže najdete na webu Amazing Places, soutěž končí již v úterý večer ve 22 hod., kdy také jednoho z Vás vylosujeme a zveřejníme. Platnost voucheru do 20/12/2019. Tak hurá na to, tohle byste si neměli nechat ujít.

Soutěž:Vyhrajte 3 DNY PRO DVA S WELLNESEM VČETNĚ PRIVÁTNÍ VÍŘIVKY A MASÁŽÍ V LUXUSNÍM PENZIONU JURÁŠEK více fotek u nás Stačí přitom pořádá Amazing Places
Soutěž platí do: 23. 7. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:


0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.