V České republice byl oficiálně spuštěn nový věrnostní program Lidl Plus. Jedná se o program dostupný jako aplikace pro mobilní telefony. Na ten jen možné si ho lehce stáhnout z Google Play nebo App Store. A ačkoliv se u nás věrnostní program objevuje až nyní, v zahraničí mnohdy běží už dva roky a je do něj zaregistrováno přes 10 milionů uživatelů. Výhodou je, že aplikaci můžete používat i v zahraničních Lidl prodejnách. Vzhledem k velkému množství uživatelů i zapojených států, je zřejmé, že věrnostní program funguje dobře a lidé ho využívají. Podívejme se proto na to, jak funguje a jak se do něj můžete zapojit i vy. 

 

Výhody, které Lidl Plus přináší

Věrnostní karta, kterou zde získáte, nemá podobu plastické kartičky, ale nachází se v telefonu jako QR kód. Během markování u pokladny pak QR kód přiloží ke skeneru a tím budete čerpat nejrůznější výhody. Ty spočívají především ve výhodných Lild Plus cenách a exkluzivních slevových kuponech, které jsou vytvořené na míru každého zákazníka. Zároveň se v aplikaci zobrazuje aktuální leták, který je obnovován každý týden. Pro zrychlení a ulehčení případných reklamací jsou dokonce v aplikaci uloženy kopie papírových účtenek. Ty tam zůstanou uloženy už trvale a tudíž se při reklamaci už nemusíte stresovat tím, že jste ztratili účet. Lidl Plus se postará, že se to už nestane.

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.