Ministerstvo financí tento týden zveřejnilo podrobnosti o novém modelu automobilu, o který se bude nadále soutěžit v loterii účtenkovka. Výhrou, kterou si odnese druhý nejšťastnější soutěžící v následujících šesti slosováních, bude nový model vozu, a to crossover SUV Ford EcoSport s benzínovým motorem o obsahu 1.0 l (výkon 92 kW), v tmavě modré barvě.

Vůz je vybaven klimatizací, zadními parkovacími senzory, palubním počítačem či CD přehrávačem s USB. Výbava vozu zahrnuje celkem 7 airbagů a elektronický stabilizační systém ESC s protiblokovacím systémem brzd ABS, řízením stability RSC, asistentem rozjezdu HLA a další výbavou. Vítězným dodavatelem je autosalon Auto Kora top s.r.o., který v rámci výběrového řízení nabídl nejvýhodnější nabídku.

O nový Ford EcoSport můžete hrát už se svými účtenkami z dubnových nákupů, které jednoduše zaregistrujete zde na webu Účtenkovky nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Nezapomeňte, že čím více účtenek zaregistrujete, tím větší je vaše šance na výhru.

Přejeme vám hodně štěstí!
Zájem o Účtenkovku projevili opět hráči všech věkových kategorií, kteří splnili podmínky herního plánu (lidé ve věku 18+). V tomto kole se do Účtenkovky nově zaregistrovalo 25 761 hráčů. Nejpočetnější skupinu tvořili soutěžící ve věkovém rozmezí 30 – 50 let.

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.