TÝDEN ŽENY Týden Ženy zakončíme stylově krásným setem batohu a peněženky z kolekce značky GABOL od TONIBAG. Moderní městský batoh a dámskou trendy dvouzipovou peněženku s nadčasovým designem si prostě zamilujete. A to není vše! Pro Vás všechny ještě sleva 20 % na eshopu po zadání kódu „LÉTO S TONIBAG -20“. Kód platí od 11. do 18. 8. 1. lajkni Winitio – Fofrvýhry CZ 2. lajkni Kožená galanterie Valašské Meziříčí 3. soutěž můžeš SDÍLET (prosííím) 4. lajkni tuto soutěž 5. jdi na tonibag.cz a do komentu pod tuto soutěž mi napiš, o co dalšího chceš soutěžit příště Dnes večer bude batoh a peněženka jednoho z vás, Marek Pořadatelem soutěže je Výhrostroj.cz. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ní neručí.

Soutěž:TÝDEN ŽENY Týden Ženy zakončíme stylově krásným setem batohu a peněženky z kolekce značky GABOL od TONIBAG pořádá Fofrvýhry
Soutěž platí do: 18. 8. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:


0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.