Podařilo se nám vyzpovídat zapaléného soutěžícího do účtenkové loterie, který prozradil 3 základní pravidla, jak registrovat účtenky do účtenkové loterie. Po dodržení těchto tří pravidel dosahuje 100 % úspěšnosti v registraci.

Vkládejte účtenky v době, kdy jiní nejsou na internetu.

Obecně platí, že ideální je vkládat do systému účtenky v době, kdy lze předpokládat, že je tam vkládá méně ostatních uživatelů. Systém nemusí zpracovávat velké množství registrací najednou a funguje rychleji a spolehlivěji. Vhodné jsou tedy pozdně večerní a noční hodiny nebo brzy ráno.  

„Vzhledem ke své pracovní náplni vkládám účtenky již před pátou hodinou ranní.“

Nespěchat ani nepromeškat.

Vkládejte účtenky jednou, dvakrát týdně po více kusech naráz. Ušetříte čas. Rozhodně však registraci nenechávejte na poslední dny před uzávěrkou 12.11.

Neběžím s každou účtenkou k počítači s obavou, že mě snad pokladní s registrací předběhne. Účtenky si schovávám a každý třetí den zadávám do systému.

Registrovat přes webový formulář.

Pokud vkládáte účtenky jako registrovaný hráč, nemusíte pokaždé vyplňovat všechna pole jako při registraci účtenky bez registrace.

Zkoušel jsem jak mobilní aplikaci tak webový formulář. Aplikace je sice pohodlnější,ale úspěšnost v registraci byla podstatně nižší, proto si radši dám více práce s přepsáním údajů jako registrvaný uživatel přes formulář na stránkách

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.