Soutěž Připravili jsme si pro vás ve spolupráci s WRP Wepol Racing Parts soutěž o 4 vstupenky na tradiční motocyklové závody 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích v Podkrkonoší, které se konají 18. – 19. 5. 2019. Soutěžní otázka: Kolikátý ročník tohoto závodu se letos pojede? Své odpovědi piště do komentářů pod příspěvek. Soutěž probíhá od 10.5. do 14.5.2019 do 12:00. Poté vybereme 2 výherce, kteří obdrží 2 vstupenky na tuto akci. Několik tisíc závodníků ze sedmnácti zemí Evropy a nejkrásnější přírodní okruh motocyklových závodů. To jsou hlavní atributy, proč jsou závody 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích v Podkrkonoší tak populární, uznávané a respektované.

Soutěž:Soutěž Připravili jsme si pro vás ve spolupráci s WRP Wepol Racing Parts soutěž o 4 vstupenky na tradiční motocyklové závody 300 zatáček Gustava Havla v Hořic pořádá Bikers Crown
Soutěž platí do: 19. 5. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.