Víte, že na dovolené se nejlépe čte s Invia? Tohle léto si to můžete vyzkoušet i vy. Zapojte se do naší soutěže #CTUsINVIA. Ve hře jsou dárkové poukazy na celkem 30 000 Kč na vaši příští dovolenou a k tomu 30 horkých knižních novinek z knihkupectví Luxor.

Máte tři měsíce na to (červenec–září), abyste se vyfotili se svou oblíbenou knihou na dovolené a fotku pak se všemi náležitostmi (viz podmínky soutěže níže) sdíleli na Facebooku nebo Instagramu. Léto je jako stvořené ke čtení, ať už je to ve šťavnaté trávě, v přímořské restauraci s lahodným drinkem, na pláži, v horách, v letadle nebo na korbě náklaďáku. Buďte kreativní a ukažte, že knihy nezmizely v propadlišti času!

Každý soutěžní měsíc vybereme tři nejlepší fotografie a ty odměníme. Soutěž potrvá tři měsíce, od července do konce září. Ve hře jsou tři dárkové poukazy na služby cestovní agentury Invia (každý v hodnotě 10 000 Kč) a 30 knižních bestsellerů z nakladatelství Luxor.

Invia tip pro vás:
Staňte se fanouškem naší stránky na Instagramu a cestujte s námi každý den třikrát kolem světa a zpět! Zajděte si v létě koupit knihu do Luxoru a získejte zdarma originální záložku!
Podmínkou soutěže je:
Vyfotit se s knihou na dovolené.
Sdílet fotku na svém profilu na Facebooku a označit facebookové profily @inviacz a @knihkupectviluxor.
Nebo sdílet fotku na svém profilu na Instagramu a označit instagramové profily @inviacz a @knihkupectvi_luxor.

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.