Doba a místo trvání soutěže

Soutěž bude probíhat od 01.06.2020 do 30.06.2020 na území České republiky

Účast v soutěži

a) Účastníkem soutěže může být fyzická osoba starší 18 let, která je registrována ve Věrnostním programu pořadatele „Kaufland Card“ a Kaufland kartu používá při placení nákupu v prodejnách pořadatele.

b) Účastník soutěže použitím a naskenováním Kaufland karty při placení nákupu v prodejnách pořadatele vyjadřuje souhlas s těmito pravidly soutěže a se zpracováním osobních údajů.

c) Účastník soutěže se může účastnit soutěže během doby trvání soutěže opakovaně, avšak v rámci jednoho soutěžního dne pouze jedenkrát (tzn. Účastník se může soutěže zúčastnit každý den v době trvání soutěže pouze jednou). Účastník soutěže bude do soutěže přijat poté, co poprvé v tom kterém soutěžním dnu použije a naskenuje Kaufland kartu při placení nákupu v prodejnách pořadatele.  Pokud se účastník soutěže zúčastní soutěže opakovaně, zvyšuje tím svou šanci na výhru.

d) Do soutěže budou zařazeni účastníci soutěže, kteří použili a naskenovali Kaufland kartu při placení nákupu v prodejnách pořadatele v době trvání soutěže.

4) Výhry

Jedinou výhrou v soutěži je osobní automobil Škoda Octavia Combi Ambition 1,5 TSI 110kW, manuál.

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:


Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.