Soutěž o 2 balíčky Weleda pro sport i relax Připravili jsme si další soutěž pro fanoušky naší stránky Weleda ! Tentokrát můžete soutěžit o jeden ze dvou balíčků s produkty Weleda z arnikové a levandulové řady a knihu Postav si svou postavu od Nikoly Bartákové k tomu! Co musíte udělat pro zapojení se do soutěže? Je to jednoduché! Stačí sledovat naši facebookovou stránku a sem pod tento příspěvek do komentářů napsat odpověď na otázku: „Jaký je váš nejoblíbenější letní sport a relax?“ Soutěžit můžete od 19. 6. do 23. 6. 2019. Poté naše porota vybere 2 autory komentářů, které ji nejvíce zaujmou. Tito dva vítězové pak získají všechny produkty zobrazené na fotce. Každý soutěžící se může zapojit (komentovat) pouze jedenkrát z jednoho autentického facebookového profilu. Podmínkou účasti v soutěži je korespondenční adresa na území ČR. Tato soutěž není žádným způsobem spojena se společností Facebook. Kompletní pravidla soutěže a podrobnější popis výherních cen najdete v záložce Poznámky na našem FB: https://bit.ly/2RmEVQv Hodně štěstí!

Soutěž:Soutěž o 2 balíčky Weleda pro sport i relax Připravili jsme si další soutěž pro fanoušky naší stránky Weleda pořádá Weleda
Soutěž platí do: 23. 6. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.