SOUTĚĚĚŽ | Vyhrajte designovou NATY přebalovací tašku s plenkami a vlhčenými ubrousky Co musíte udělat? – splnit soutěžní úkol – být fanouškem stránky Proděti.cz – mít trošku štěstí Soutěžní úkol: Z jaké země pochází značka NATY Nature Babycare? Vaše odpovědi pište do komentáře pod příspěvek. Ze všech odpovědí vybereme 1 příspěvek, který získá stylovou přebalovací tašku Naty s ekologickými plenkami 1, vlhčenými ubrousky a krémem na vyrážku (viz obrázek). Více o značce se dozvíte u nás na webu: https://www.prodeti.cz/znacka/naty Odpovědi můžete přidávat do úterý 19.2.2019. Výherce vyhlásíme do 7 dnů od ukončení soutěže. Přejeme hodně štěstí ———— Pravidla soutěže se mohou kdykoliv v průběhu soutěže změnit nebo může být soutěž předčasně ukončena. Na výhru nevzniká právní nárok.

Soutěž:SOUTĚĚĚŽ | Vyhrajte designovou NATY přebalovací tašku s plenkami a vlhčenými ubrousky Co musíte udělat pořádá Pro děti
Soutěž platí do: 19. 2. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.