SOUTĚĚĚŽ! Jako hlavní partner závodu Hannah EPO Survival 2019 tu máme pro vás soutěž o limitovanou edici Hannah EPO Survival pivních pullitrů a parádních dřevěných slunečních Soutěžní otázka zní: Jaký byl VĚKOVÝ PRŮMĚR VŠECH účastníků Hannah EPO Survival v roce 2018? Své tipy posílejte do pátku 24.5.2019 do 20h do komentářů níže A nezapomeňte k tomu lajkovat naše FB stránky! Výhercem se stanou 3 soutěžící, kteří odpoví správně nebo se alespoň co nejvíce přiblíží správné odpovědi. Výherce vyhlásíme v sobotu 25.5.2019. Nápovědu najdete na fotce Pořadatelem soutěže je Outdoor Concept a.s., Americká 2796/54, 301 00, Plzeň, IČO: 29093724. Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků. Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku.

Soutěž:SOUTĚĚĚŽ. Jako hlavní partner závodu Hannah EPO Survival 2019 tu máme pro vás soutěž o limitovanou edici Hannah EPO Survival pivních pullitrů a parádních dřev pořádá Hannah
Soutěž platí do: 25. 5. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.