Pojďte si s námi zasoutěžit o 3 balíčky kompletní péče o problematickou pleť z nové řady Naturally Clear! Vyhrajte set 100% přírodních produktů, které vaší pleti navrátí ztracenou rovnováhu. Pravidla soutěže jsou jednoduchá: Stačí sledovat naši facebookovou stránku a sem pod tento příspěvěk napsat do komentáře odpověď na otázku: „Co si představíte pod pojmem krásná pleť?“. Soutěžit můžete do 10. 6. 2019 a my pak z komentářů vybereme 3 výherce, kteří nás svou odpovědí nejvíce zaujmou. Tito 3 výherci pak obdrží balíček Naturally Clear, který obsahuje: Naturally Clear rozjasňující mycí gel na problematickou pleť, Naturally Clear matující fluid na problematickou pleť, Naturally Clear S.O.S. péče na akné a Naturally Clear korektor na problematickou pleť. Každý soutěžící se může zapojit (komentovat) pouze jedenkrát z jednoho autentického facebookového profilu. Podmínkou účasti v soutěži je korespondenční adresa na území ČR. Tato soutěž není žádným způsobem spojena se společností Facebook. Kompletní pravidla soutěže a podrobnější popis výherních cen najdete v záložce Poznámky na našem FB: https://bit.ly/2ZaAV8n Hodně štěstí!

Soutěž:Pojďte si s námi zasoutěžit o 3 balíčky kompletní péče o problematickou pleť z nové řady Naturally Clear pořádá Weleda
Soutěž platí do: 10. 6. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.