V Účtenkovce se bude od nejbližšího slosování, které proběhne 15. listopadu 2018, soutěžit o nový typ vozu. Výhrou, ve které odjede druhý nejšťastnější soutěžící v následujících šesti slosováních, bude nový model Citroën C3 Aircross s benzínovým motorem o obsahu 1,2 (výkon 81 kW), v bílé barvě.


Nový Citroën C3 Aircross

Vůz je vybaven klimatizací, zadními parkovacími senzory, systémem na rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost, varováním před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu a palubním počítačem. Součásti výbavy vozu je 6 airbagů, elektronický stabilizační systém ESP s protiblokovacím systémem brzd ABS, asistentem rozjezdu HLA a další bohatou výbavou. Vítězným dodavatelem je autosalon Brnocar a.s., který v rámci výběrového řízení nabídl nejvýhodnější nabídku.O nový Citroën C3 Aircross můžete soutěžit už nyní se svými říjnovými účtenkami, které zaregistruje na webu Účtenkovky nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Nezapomeňte, že říjnové účtenky můžete registrovat až do 12. 11. 2018 včetně. Losujeme již 15. 11. 2018.

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.