Tomu se říká velké štěstí. Nemuseli vsadit ani korunu, přesto odjíždějí v nových autech. Martinovi a Věře stačilo jen odeslat doklad o svém nákupu. „Manžel koupil jen pár piv za 50 korun, poslal doklad do Účtenkovky a vyhrál auto. Jezdit s ním ale budu já. On si nechá 15 let staré audi,“ řekla se smíchem výherkyně Věra

Jen o pár desítek korun víc utratil Martin. „Poslal jsem do soutěže účtenku z Lidlu za 123 korun. Kupoval jsem běžné potraviny. Výhře vůbec nemůžu uvěřit, až dosud jsem vyhrál jen jednou na plese bažanta,“ přiznal výherce 8. kola.

[contact-form-7 id=“5116″ title=“Kredit2″]

Podle ministryně financí Aleny Schillerové (54) může vyhrát každá účtenka. „Jeden pán vyhrál například 200 tisíc korun díky tomu, že si ve večerce koupil čtvrtku chleba za 15 korun,“ upřesnila ministryně.

Účtenkovka je hra ministerstva financí, která se snaží pozitivní formou propagovat EET. Každý měsíc vylosuje přes 21 tisíc výherců. Slosování je vždy 15. den v měsíci. Účtenkovka funguje tak, že si zájemce stáhne do mobilu aplikaci, díky které odešle doklad o svém nákupu. Případně kód vypíše ručně do formuláře.

Každý den může odeslat od jednoho prodejce jednu účtenku, není ale limitován počtem nákupů u různých prodejců. Hráč si tak může zvýšit šanci na výhru tím, že odešle za měsíc více účtenek. Hlavní výhrou je 1 milion korun.

Jak zvýšit svou šanci na výhru?

Šanci na výhru zvýšíte jednoduše počtem registrovaných účtenek. Analogicky pokud ostatní hráči zaregistrují více účtenek, vaši šanci snižují. Ekonomicky nedává smysl dělat více nákupů pro získání více účtenek, či nákupy cíleně drobit na větší počet plateb a tedy i účtenek k registraci(pravidlo 1x1x1). Nicméně se můžete zapojit do tzv výměny účtenek, kdy při poskytnutí pro vás nepotřebných účtenek (např právě kvůli pravidlu 1x1x1) můžete získat účtenku od jiného hráče. Navíc při pravidelných aktivitách, jako je hodnocení získané účtenky, denní návštěva a jiné aktivity získáváte další kredit, který můžete posléze za jiné účtenky vyměnit. Celkově tedy více účtenek získáte než do systému výměny vložíte.

Jak se zapojit?

1) Nejprve se zaregistrujte do výměny účtenek. Pro výměnu je nutné si aktivovat pokročilý typ účtu. Registraci provedete zde:

https://www.loterie-uctenkova.cz/muj-ucet/

Do 29.1.2019 Vám přidáme 45 Kreditu pro nákupy účtenek

Jako registrovaný a přihlášený účastník pak můžete nakupovat a prodávat účtenky.

Nákup účtenek probíhá zde:

https://www.loterie-uctenkova.cz/kategorie-produktu/vymena-uctenek/a>

2) Další kredity získáte prodejem účtenky. Účtenku vložíte zde:

https://www.loterie-uctenkova.cz/vlozit-uctenku/

3) Sledujte novinky. Nové způsoby získání kreditu budou postupně přidávány.

https://www.loterie-uctenkova.cz/jak-ziskat-kredit-pro-vymenu-uctenek/

Za vaši zpětnou vazbu v případě objevení chyby, budeme velice vděční. Hlásit chybu můžete zde:

https://www.loterie-uctenkova.cz/nahlasit-chybu-vymeny-uctenek/

Závěrem lze konstatovat, že pravděpodobnost výhry je v účtenkovce vyšší než na při ve Sportce, Eurojackpotu či Šťastných deset, navíc svou šanci můžete ještě zvýšit, ikdyž vás to bude stát váš volný čas.

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.