V Účtenkovce se od slosování 15. května 2019 soutěží o nový typ vozu. Výhrou, ve které odjede druhý nejšťastnější soutěžící v květnovém až říjnovém slosování účtenkové loterie, bude nový model Toyota Auris Touring Sports (Kombi) s benzínovým motorem o obsahu 1,6 l (výkon 97 kW), v modré barvě.

S tímto japonským krasavcem dojedete až na kraj světa a to si budete moci i díky prostornému kufru samozřejmě dovolit. Nová výhra v Účtenkovce, Toyota Auris Touring Sports, kromě luxusního zavazadlového prostoru nabízí také zadní parkovací kameru, 7 airbagů nebo multimediální systém se sedmipalcovým dotykovým displejem. Součástí výbavy vozu je také 7 airbagů, elektronický stabilizační systém (EPS), protiblokovací systém brzd (ABS), systém na upozornění opuštění jízdního pruhu, automatická dálková světla (AHB), senzor šera-automatická aktivace světel, asistent rozjedu do kopce (HAC) a další funkcionality. Vítězným dodavatelem je autosalon Louwman Motor Praha s.r.o., který v rámci výběrového řízení nabídl nejvýhodnější nabídku.

Nezapomeňte, že s každou další zaregistrovanou účtenkou šance na výhru roste, proto neváhejte získat nové účtenky ve výměně účtenek. Už za pár dní tak může tento vůz říkat pane právě Vám.

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.