Plánujete se zapojit do prvního kola účtenkové loterie Účtenkovka? Nenechávejte registraci účtenek na poslední chvíli. Losování výherců pro první kolo proběhne 15.11.2017 a uzávěrka pro registrace je do 12.11.2017. Losovat se bude z účtenek, které byly vystaveny během uplynulého měsíce. Právě před prvním losováním lze očekávat velký nápor na registraci do systému.

Příklad: Účtenku vystavenou 5. října mohu registrovat do slosování nejpozději 12. listopadu. Slosování říjnových účtenek pak proběhne 15. listopadu. Slosování listopadových účtenek zase 15. prosince, prosincových 15. ledna a tak dále.

Přehled výher pro první kolo.

Na našich stránkách loterie-uctenkova.cz, které jsou nezávislým informačním mediem o účtenkovce, jsme připravili bleskové dotazníkové šetření. 300 respondentů odpovídalo takto:

Jak funguje systém účtenkovky?

Jak funguje účtenkovka

Jak funguje systém účtenkovky

Téměř 80 % respondentů hodnotí, že jim system na registraci účtenek funguje dobře. Jen 9 % respondentů je zcela nespokojeno s tím, jak registrace účtenek funguje.

Kolik plánujete registrovat účtenek?

počet registrovaných účtenek jedním uivatelem

Kolik budou respondentni registrovat účtenek

Každý 4. hráč účtenkovky plánuje za první kolo registrovat více než 50 dokladů. Každý druhý hráč plánuje zaregistrovat více než 30 dokladů během prvního kola účtenkovky.

Používáte web nebo aplikaci účtenkovky?

užití mobilní aplikace účtenkovka vs webový formulář

Drtivá většina hráčů účtenkovky preferuje vkládání dat přes webové rozhraní.

Další a Podrobné statistiky
Návod jak vložit účtenku bez registrace

Diskuze a poradna k účtenkovce

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.