Malinová Soutěž! Ve spolupráci se SodaStream CZ jsme pro vás připravili Soutěž o 1x výrobník domácí perlivé vody – v limitované edici s malinovou tématikou a o 1x limitovanou sadu dvou opakovatelně použitelných láhví pro výrobníky perlivé vody , které jsou také v designu malin. Zaujala vás tato jedinečná malinová edice a chcete některou z cen získat? … Soutěžní otázka Kolik myslíte, že se ušetří lahví díky používání jediného přístroje v průběhu tří let? ) ) ) Správnou odpověď na otázku najdete na https://www.sodastream.cz/ Soutěž probíhá od . . – . . . V pondělí . vylosujeme 1. výherce, který získá hlavní cenu – sadu s designem malin, která obsahuje: Výrobník Jet White 1x lahev Jet o objemu 1 litr 2x 1l lahev Jet s malinovou tématikou Příchuť pro perlivou vodu Malina 500 ml Bombička Co2 s potravinářským plynem až na 80l perlivé vody 2. výherce získá sadu dvou opakovatelně použitelných lahví , které jistě udělají také radost. Tak hodně štěstí! ˇˇ: Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let, trvale žijící v Česku. V případě porušení pravidel, bude uživatel automaticky diskvalifikován a vyřazen ze soutěže. Výherci budou po ukončení soutěže kontaktováni a zveřejněni na našem Facebooku. Výherce pošle organizátorovi soutěže do soukromé zprávy své kontaktní údaje. Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována nebo přidružena k sociální síti Facebook. Společnost Facebook Inc. neposkytuje žádnou uživatelskou podporu ani odpovědi na stížnosti nebo podněty soutěžících.

Soutěž:Malinová Ve spolupráci se SodaStream CZ jsme pro vás připravili Soutěž o 1x výrobník domácí perlivé vody pořádá Dřevostavby
Soutěž platí do: 4. 4. 2021

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:


0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.