Pro telefonický hovor se zákaznickou linkou účtenkové loterie volejte pracovní dny mezi 9.00 a 17.00.

Máte problémy či nejasnosti při hraní Účtenkovky a pravidlech na webových stránkách není srozumitelné vysvětlení? Můžete zde na naší stránce o Účtenkovce položit dotaz v poradně k účtenkové loterii, ve které si soutěžící navzájem radí a sdílí řešení k některým problémům.Help line přímo od Účtenkovky

[contact-form-7 id=“5108″ title=“Kredit1″]
Dále můžete kontaktovt zákaznickou podporu účtenkovky přímo od vyvojové společnosti přes email: info@uctenkovka.cz či rovnou zavolat na infolinku Účtenkovky na telefonní číslo 233 037 402. Zákanická podpora je dostupná pouze v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin.

Jak ma telefonickou podporu?

Na hovor si raději vyhraďte trošku více času, protože někdy může být více zákazníků před vámi, kteří chtějí s operátorem řešit svůj dotaz. Po spojení s infolinkou účtenkové loterie budete nejprve přepojeni na automat, který vám sdělí základní nabídku a informace.
Při aktuálním nastavení teleautomatu je pro přepojení k operátorovi zákaznické podpory účtenkovky po představení jednotlivých voleb nabídky třeba kliknout na číslo 1 a poté po další nabídce návrhů na číslo 9. Dále budete již čekat na volného pracovníka, který se vám bude věnovat

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.