FILMBOX NOVĚ V HD A NAVÍC Soutěž Nově můžete sledovat filmovou a seriálovou stanici FILMBOX v ještě lepší kvalitě vysílání. FILMBOX HD naleznete na stejné pozici jako doposud stanici FILMBOX. Ve vysoké kvalitě vysílání se můžete podívat třeba na páteční film NEPRŮSTŘELNÝ PLÁN, ve kterém se trojice přátel zabývá plánováním geniálních loupeží, které ale nikdy neuskuteční. Co když ale jeden z plánů zmizí a přesně podle něj se uskuteční loupež diamantů ¦? Co když si budou muset vybrat mezi pomocí králi zlodějů nebo vězením? ? Napište nám do komentáře, jestli vy preferujete sledování filmů, seriálů a jiných pořadů ve vysokém rozlišení HD a zda spatřujete rozdíl mezi standardní a vysokou kvalitou vysílání. Jednoho z vás vylosujeme a odměníme termoskou a diářem FilmBox. Soutěž končí 2. 6. 2019.

Soutěž:FILMBOX NOVĚ V HD A NAVÍC Soutěž Nově můžete sledovat filmovou a seriálovou stanici FILMBOX v ještě lepší kvalitě vysílání pořádá UPC
Soutěž platí do: 2. 6. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:

0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.