Dávej pozor – startujeme Soutěž o Botas Authentic Do komentáře nám odpověz na otázku: „Kolik modelů bot obsahuje nová značka Botas Authentic?“ a k tomu hoď link na boty, který chceš vyhrát. Když mrkneš na https://1url.cz/@botas-authentic-soutez , všechno tam hravě najdeš. K tomu splň takový ty běžný pravidla: buď fanouškem stránky Botas dej like soutěžnímu příspěvku. Budeme rádi, když to sesdílíš a označíš třeba kámoše, kterým by se tahle soutěž mohla líbit. … Soutěž končí 22.4.2021. V pátek vylosujeme a zveřejníme výherce, který uvedený model vyhraje. Tato akce není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Kompletní pravidla soutěže najdeš na https://www.botas.cz/Pravidla-souteze-pro-BOTAS .

Soutěž:Dávej pozor – startujeme Soutěž o Botas Authentic Do komentáře nám odpověz na otázku: Kolik modelů bot obsahuje nová značka Botas Authentic pořádá Botas
Soutěž platí do: 22. 4. 2021

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:


0 0 vote
Article Rating
Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.