O účtenkovou loterii byl v lednu menší zájem. Do slosování se zapojilo 426 tisíc lidí, což je nejméně od spuštění loterie Účtenkovka . Celkem bylo v lednovém kole slosováno 13,8 milionu účtenek. V prosinci 2017 to bylo o milion více účtenek.

Výhry v účtenkové loterii

Paní Zuzana si koupila bundu a účtenka jí vyhrála 100 tisíc korun. Do slosování posílá každou účtenku, za měsíc jich nasbírala přibližně sto.

Pan Jan vyhrál vůz Ford Focus kombi za nákup v hodnotě 47 korun. „Kupoval jsem rohlíky a běžné pečivo,“ přibližuje svůj nákup. Jan v lednu soutěžil poprvé

Čtvrtou cenu, tedy 200 tisíc korun, vyhrál pan Petr za účtenku za 270 korun. „V Účtenkovce soutěžím od samého začátku, každý měsíc pošlu v průměru sto účtenek

Plánované novinky v účtekové loterii

Od začátku března nebudou muset soutěžící zadávat při registraci účtenky DIČ obchodníka. Ministerstvo financí tím reaguje na prosincové rozhodnutí Ústavního soudu, které zrušilo některé části zákona o EET. „Vylepšili jsme také vzhled Účtenkovky. Chceme, aby byla modernější, jednodušší a přitažlivější,“ uvádí ministryně financí Alena Schillerová (za ANO).

Do konce března chtělo ministerstvo přijít i s další novinkou, která by usnadnila načítání dat z účtenky. Aplikace na registraci účtenek by byla vybavena čtečkou QR kódů, která by snížila chybovost aplikace. Ta je nyní vybavena systémem optického rozpoznávání znaků. Správnost načtených údajů je ale nutné stejně kontrolovat, protože téměř pokaždé dojde k nějaké chybě.

Poradna k účtenkové loterii
výsled

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Odebírejte novinky k účtenkové loterii a soutěžím na internetu o hodnotné ceny

Dostávejte 1x týdně novinky o účtenkové loterii. Tipy a triky, výhry  a další zajímavé informace. navíc pro vás hlídáme, ty nejzajímavější soutěže na internetu.

Děkujeme vám!! Nyní prosím zkontrolujte vaši emailovou schránku a potvrďte svou registraci.